Tilda Publishing
МОНОЛІТНО-КАРКАСНЕ БУДІВНИЦТВО
КОНСТРУКЦІЇ ЗІ ЗБІРНОГО
ЗАЛІЗОБЕТОНУ
Будівництво монолітних будівель на сьогоднішній день є однією з найбільш поширених технологій зведення споруд різного призначення. Головна особливість її в тому, що під час будівництва не використовуються окремі будівельні елементи - блоки, цегла або панелі, а вся будівля являє собою суцільнолиту конструкцію з бетонної суміші.

Використання каркаса зі збірних елементів дозволяє застосовувати для будівництва невелику кількість будматеріалів, на відміну від монолітного способу. Збірний залізобетонний каркас має невисоку несучу здатність, тому в ньому використовуються жорсткі вузлові з'єднання.




МОНОЛІТНО-БЕТОННІ РОБОТИ

Посилення залізобетонних конструкцій - ефективний спосіб продовжити термін експлуатації певних елементів і всієї будівлі в цілому.








Зовнішнє армування - технологія посилення конструкції будівлі поверхневим армуванням являє собою сукупність методів, що дозволяють закріпити на залізобетонній або кам'яній (цегляної) поверхні полотна вуглецевої сітки з подальшим нанесенням захисних і укривочний шарів полімерних матеріалів.

Демонтажні роботи стосовно залізобетону - досить поширене в будівельне сфері захід, який характеризується технологічною складністю і високою часткою відповідальності з боку виконавців.



ПОСИЛЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ
БЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
ЗОВНІШНЄ АРМУВАННЯ
БЕТОНИХ КОНСТРУКЦІЙ
ДЕМОНТАЖ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
Tilda Publishing
БЕТОННІ СХОДИ
ОБЛАШТУВАННЯ КОЛОН
Сходи - архітектурна споруда, що служить для переміщення між поверхами. Сходи можуть бути як внутрішня (розташована всередині будинку), так і зовнішня. Крім цього до сходів пред'являють такі вимоги як надійність, довговічність, безпеку, зручність користування і естетичний дизайн.

Бетонні колони - міцні несучі конструкції, основне завдання яких полягає в забезпеченні спорудам належного рівня вертикальної жорсткості і міцності.








СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ

Стрічкові фундаменти являють собою залізобетонну смугу, прокладають по периметру будівлі і складову з опалубкою єдину конструкцію.Фундаменти стрічкові класифікуються на збірні і монолітні.
Збірні є залізобетонні блоки, що укладаються на розчин, а монолітні фундаменти облаштовуються за допомогою арматурного каркаса, опалубки і подальшої заливки бетоном.

Плитний фундамент являє собою монолітну або збірну армовану бетонну плиту, встановлену на підготовлену основу. Фундамент з армованих плит може використовуватися в якості чорнового статі з проведенням додаткових робіт з утеплення.








ПЛИТНИЙ ФУНДАМЕНТ

Tilda Publishing

СТОВПЧАТИЙ ФУНДАМЕНТ

Будівництво стовпчастого фундаменту - поширений варіант зведення легких будівель в один або два поверхи.
Складається фундамент з певної кількості опор, що встановлюються під кутами будинку, в місцях примикання стін і ділянках з підвищеним навантаженням.
Пальові фундаменти найчастіше використовується при багатоповерховому будівництві монолітних будинків. Як паль використовуються гвинтові, буронабивні і забивні палі.








ПАЛЬОВІ ФУНДАМЕНТИ

Tilda Publishing
МОНТАЖ И ДЕМОНТАЖ ОПАЛУБКИ
Опалубка встановлюється з усіх боків від опорної арматури і необхідна для фіксації бетонної суміші. Може бути збірно-розбірний або незнімної. Розбірна дерев'яна опалубка застосовується для будівництва невеликих будинків, а також використовується конструкція з металевих щитів (переставна опалубка), і мобільна змінна опалубка, яка після застигання бетону за допомогою підйомних механізмів переміщується на наступний етап.

Армування надає додаткову міцність і надійність залізобетонних конструкцій, армована конструкція більшою мірою запобігає руйнуванню або втрату експлуатаційних властивостей.

Арматура буває робочої, знижує показники розтягування, розподільної, регулюючої навантаження між деталями каркаса і монолітною, що визначає розташування арматури в загальній конструкції будівлі і скріплює її.









АРМУВАННЯ КАРКАСУ


ОБЛАШТУВАННЯ ПЕРЕКРИТТІВ
При спорудженні міжповерхових перекриттів, використовувати в роботі можна найрізноманітніші техніки, але монолітне перекриття, хоча і не є дешевим і простим в установці, поєднує в собі міцність, універсальність по відношенню до використання традиційних ж / б плит.

Зведення несучих стін - найважливіший етап будівництва будинку, від якого залежить міцність і стійкість всіх конструкцій. Використовувані матеріали для несучих стін: цегляна кладка, бетонні блоки і моноліт, блоки з пористих бетонів.










ЗВЕДЕННЯ СТІН


АДРЕСА ГОЛОВНОГО ОФІСУ:
КОНТАКТИ
ДЛЯ ЛИСТІВ:
Міське відділення поштового зв'язку "УкрПочта" №71. 04071 Україна, Київ, Подольский район, вул. Хорива, 15/8. Абонентський ящик №56.
ТЕЛЕФОН: +38 (050) 141-41-05
УкраЇна 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал 51. (Подольский р-н.), Бізнес Центр "ДОМІНО".
КЛІЄНТАМ, ДЛЯ ЗАЯВОК:
E-mail: Trade.selytec@gmail.com
Телефон: +38 (050) 141-41-05
E-mail: w.optimabudm@gmail.com
Телефон: +38 (050) 141-41-05
ОФІЦІЙНА
E-mail: selytec.ltd@gmail.com
БУХГАЛТЕРІЯ:
E-mail: Doc.selytec@gmail.com
ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ:
E-mail: supply.selytec@gmail.com
ЕЛЕКТРОННА ПОШТА:
ВІДДІЛ КАДРІВ, HR
Напишіть нам і наш менеджер зв'яжеться з вами!